Zákaznický servis

Kontakt

Firma Lipik Nábytek působí na českém trhu již několik let. Naše společnost vznikla, aby pomoci zákazníkům si vybavit vlastní, jedinečné interiéry. Zabýváme se o nábytek nejen pro dům nebo byt, ale i pro kancelář.

Prodáváme především obývací stěny, jíž se hodí k obývacím pokojům, kancelářím nebo dětským a studentským pokojům. Není to ale jediný druh nábytku, který u nás najděte. Kromě obývacích stěn nabízíme také řadu produktů jiných výrobců z oblasti Evropské unie. Máme šatní skříně v různých rozměrech, které obohatí každou ložnici o moderní a příjemný vzhled.

V našem obchodě najděte konferenční stolky, nábytek pro jídelnu (stoly a židle), předsíňové stěny anebo koupelnový nábytek spolu s umyvadly.

Realizujeme projekty zároveň pro individuálního zákazníka, jak i pro firmy.
Máte-li vlastní nápad, jak si zařídit jedinečnou obývací sestavu a chcete ho realizovat, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme splnit Vaše přání!

Zaručujeme nejnižší ceny a rychlou dobu dodání zboží. Váš nábytek dodáme vlastní dopravou přímo k Vašim dveřím.

Náš sortiment stále rozšiřujeme, takže stojí za to, aby pravidelně sledovat náš e-shop. Doufáme, že i nejnáročnější zákazník si najde u nás zboží pro sebe.

Kontaktní formulář

Napište nám

Tento kontaktní formulář je dostupný jen pro přihlášené uživatele.

ADRESA

Rafał Jan Kamiński
Švabinského 1700/4
MORAVSKÁ OSTRAVA
702 00 OSTRAVA 2

KONTAKT

+420 731 077 146

+420 234 261 850

kancelar@prime-home.cz

Pracovní doba: Pondělí – pátek 9:00 – 17:00