Prime Home Polska – Meble dla domu, Meble dla biura | www.prime-home.pl
Mezinárodní Kvalita

PRIME HOME

Bytový a kancelářský nábytek

Vítejte v Prime-Home, jsme součástí společnosti HOME DIRECT LTD, evropského lídra v nábytkovém a obchodním průmyslu od roku 2009. Od té doby jsme se vyvinuli tak, abychom měli důležitou mezinárodní roli v Německu, Francii, Velké Británii, Irsku, Polsku a České republice.

Naše společnost byla vytvořena, aby pomohla našim klientům vytvořit si vlastní a jedinečně přizpůsobený nábytek. Specializujeme se výrobou bytového, kancelářského a hotelového nábytku. V naší nabídce máme širokou škálu produktů. Kolekce jsou pravidelně rozšiřovány o nově navržený nábytek, který je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a záleží nám také na estetice našich výrobků. Naše výrobky našly mnoho příznivců na náročných zahraničních trzích, kde je kvalita výrobků prioritou. Díky spolupráci s nejlepšími společnostmi je náš nábytek velmi funkční a komfortní.

Díky spolehlivosti a pečlivosti našich zaměstnanců garantujeme výrobky vysoké kvality po mnoho let! Nábytek je dovážen naší vlastní dopravou nebo kurýrní službou. Samozřejmě existuje také možnost osobního odběru.

Mottem naší společnosti je nabídnout produkt, o jakém sníte, přesně podle Vašich očekávání.

Garantujeme nejnižší ceny a rychlé dodací lhůty.

Veškerý nábytek je chráněn průmyslovým vzorem nahlášeným Patentovému Úřadu Polské republiky ve Varšavě.

Naše Výrobky